Share
domik

Londra’lı iç mimarlık firması kompakt tasarımın dibine vurmuş

Londra merkezli iç mimarlık ve dekorasyon firması russian for fish architect başarılı bir kurguya imza atarak dinamik bir konsept oluşturmuş.

Mimaride bir konsept yakalamak, konsepti geliştirmekten ve hatta uygulamaktan daha kolaydır.Bu her zaman profesyoneller için tartışılmaz bir gerçek olarak yerini alacaktır.

Londra’lı mimarlık ofisi Russian for fish son tasarımlarıyla büyüleyici bir konsepte imza atmayı başarmış gibi görünüyor.

Tasarımda kompakt elementler ve dinamik renk tercihleri elegan bir tavırın baskın bir habercisi niteliğinde.Mekanın kendi iç senaryosu üzerinde yorucu bir değişikliğe gitmeksizin , özellikle dolap kapaklarını gizleme hamlesi ile mutfağı renk patlaması dışında öne çıkarmayan bir kullanım sunulmuş.

Mimarihaber ignant-architecture-russion-for-fish-beresford-road-01-2880x1620 Londra'lı iç mimarlık firması kompakt tasarımın dibine vurmuş İç Mimari Tasarımlar

Zemin ve tavanda ağırlığı duvarlara yansıtan karakterler tercih edilmesi moderniteyi de bir hayli artırmış.Aksesuarların azlığı dikkat çekici sadelik konusunda baskın bir unsur olmuş.Lakin minimalist öğelerin ve tonlamalardaki vurguların fazla monoton sayılabilecek düzlüklere yol açmasının önüne pek geçilememiş gibi duruyor.

Yine de sıradışı bir tasarım çizgisi ve anlayışı sayesinde dimdik ayakta duran bir konsept ortaya çıkmış.

Mimarihaber ignant-architecture-russion-for-fish-beresford-road-02-1440x1800 Londra'lı iç mimarlık firması kompakt tasarımın dibine vurmuş İç Mimari Tasarımlar

Kulpsuz dolap kapakları derzlerinden ayırt edilebilecek bir kurguyla kullanıcılara servis edilmiş.

Mimarihaber ignant-architecture-russion-for-fish-beresford-road-05-1440x1440 Londra'lı iç mimarlık firması kompakt tasarımın dibine vurmuş İç Mimari Tasarımlar

Oturma bölümünün hemen arkasındaki parlak cilalı mermer tamamlayıcılık rolünü başarıyla üstlenmiş olacak ki, oturma takımının yalın duruşu daha fazla ihtişam kazanmış.

 

kaynak: mimarihaber.net

  • /

Leave A Comment

Your email address will not be published.